O szpitalu

Specjalizujemy się w leczeniu chorób płuc

Ludzkie podejście do leczenia, specjalistyczna kadra medyczna, nowoczesny sprzęt oraz wyjątkowe położenie pozwoliły nam zyskać zaufanie i uznanie naszych pacjentów oraz innych jednostek medycznych.

Dzięki temu możemy cieszyć się pozycją lidera w zakresie leczenia chorób płuc w Województwie Pomorskim.

informacje dla pacjentów

pokaż

Pragniemy stworzyć Szpital bardziej przyjazny i bezpieczny dla pacjenta. Każdy pacjent znajdzie u nas: opiekę, pomoc i troskliwe wsparcie w potrzebie.

Szpital on-line

zarezerwuj wizytę

w szpitalu lub pracowni

Wybierz oddział lub lekarza i zarezerwuj wizytę przez internet! Rezerwacje on-line wymagają jednorazowego osobistego potwierdzenia danych.

Poradnia on-line

zarezerwuj wizytę

w poradni

Wybierz poradnię lub lekarza i zarezerwuj wizytę przez internet! Rezerwacje on-line wymagają jednorazowego osobistego potwierdzenia danych.


Aktualności

Dnia 18 grudnia 2013 r. w Szpitalu Specjalistycznym w Prabutach Sp. z .o.o. odbyło się spotkanie wigilijne. Na spotkaniu Prezes Szpitala Paweł Chodyniak powitał wszystkich gości i pracowników, którzy licznie przybyli na s... czytaj dalej

W dniu 15 października 2013 r. w Szpitalu Specjalistycznym w Prabutach Sp. z o.o. rozpoczął się 8- tygodniowy kurs komputerowy dla pielęgniarek pt. ”Na lepszy start - ECDL. Start dla pielęgniarek/pielęgniarzy i położnych”. Projekt jes... czytaj dalej