Bip-logo
Dekra-logo
Pomorskie-logo

Trafna diagnoza, skuteczne leczenie, troskliwa opieka

O szpitalu

Specjalizujemy się w leczeniu chorób płuc

Ludzkie podejście do leczenia, specjalistyczna kadra medyczna, nowoczesny sprzęt oraz wyjątkowe położenie pozwoliły nam zyskać zaufanie i uznanie naszych pacjentów oraz innych jednostek medycznych.

Dzięki temu możemy cieszyć się pozycją lidera w zakresie leczenia chorób płuc w Województwie Pomorskim.

informacje dla pacjentów

pokaż

Pragniemy stworzyć Szpital bardziej przyjazny i bezpieczny dla pacjenta. Każdy pacjent znajdzie u nas: opiekę, pomoc i troskliwe wsparcie w potrzebie.

Szpital on-line

zarezerwuj wizytę

w szpitalu lub pracowni

Wybierz oddział lub lekarza i zarezerwuj wizytę przez internet! Rezerwacje on-line wymagają jednorazowego osobistego potwierdzenia danych.

Poradnia on-line

zarezerwuj wizytę

w poradni

Wybierz poradnię lub lekarza i zarezerwuj wizytę przez internet! Rezerwacje on-line wymagają jednorazowego osobistego potwierdzenia danych.


Aktualności

W dniu 26 sierpnia br. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Prabutach odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Miejskiej. Na zaproszenie Burmistrza w posiedzeniu udział wziął Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, ...

czytaj dalej

Uprzejmie informujemy, że w Szpitalu Specjalistycznym w Prabutach Sp. z o.o. uczestniczy w  programie ,,Higiena rąk to bezpieczna opieka’’. Program ten  jest realizowany w ramach Dwuletniej Umowy o Współpracy zawartej pomiędzy Biurem Reg...

czytaj dalej