Bip-logo
Dekra-logo
Pomorskie-logo

Trafna diagnoza, skuteczne leczenie, troskliwa opieka

O szpitalu

Specjalizujemy się w leczeniu chorób płuc

Ludzkie podejście do leczenia, specjalistyczna kadra medyczna, nowoczesny sprzęt oraz wyjątkowe położenie pozwoliły nam zyskać zaufanie i uznanie naszych pacjentów oraz innych jednostek medycznych.

Dzięki temu możemy cieszyć się pozycją lidera w zakresie leczenia chorób płuc w Województwie Pomorskim.

informacje dla pacjentów

pokaż

Pragniemy stworzyć Szpital bardziej przyjazny i bezpieczny dla pacjenta. Każdy pacjent znajdzie u nas: opiekę, pomoc i troskliwe wsparcie w potrzebie.

Szpital on-line

zarezerwuj wizytę

w szpitalu lub pracowni

Wybierz oddział lub lekarza i zarezerwuj wizytę przez internet! Rezerwacje on-line wymagają jednorazowego osobistego potwierdzenia danych.

Poradnia on-line

zarezerwuj wizytę

w poradni

Wybierz poradnię lub lekarza i zarezerwuj wizytę przez internet! Rezerwacje on-line wymagają jednorazowego osobistego potwierdzenia danych.


Aktualności

Dnia 29.04.2015 na terenie Szpitala Specjalistycznego w Prabutach odbyły się ćwiczenia z próbnej ewakuacji. Ćwiczenia na wypadek zdarzenia pożarowego zaczęły się o godzinie 10.00 gdzie Straż otrzymała zgłoszenie pożaru na piętrze pierwszym pawilon...

czytaj dalej

Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o .o. został laureatem I Ogólnopolskiego Konkursu "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia", który organizował Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości. Uroczysta Gala Finałowa odbyła się w Auli Collegium Novum Un...

czytaj dalej